Rezervuj teď!

mindmaze stories

MindMaze v médiích Teambuilding Rozlučka se svobodou Rodinná zábava Zábava v každém věku Nejlepší zážitky

Plány na Halloween? Užijte si únikové hry od MindMaze!

Zarezervujte si naše únikové hry na termíny 31. října nebo 1. listopadu a pokud přijdete v maškarních kostýmech, zahrajete si za pouhých 990 Kč za celou skupinu!

Read the full story
Customer Stories Holder Image

Muiriosa G

"Úžasná teambuildingová aktivita"

2015. március 5.

Bylo to velmi příjemné a zábavné. Každý člen týmu měl svůj “heuréka” moment. Pocit konečného vítězství vás napumpuje adrenalinem na celý zbytek dne. Při hře jsme se hodně nasmáli. Rozhodně stojí za to tam jít! Není lehké najít vchod, ale to je super zahřívačka před samotnou hrou. :)

Customer Stories Holder Image

Vojta S

"MindMaze jako teambuilding"

2014. november 6.

MaindMaze je skutečně skvělý. Navštívili jsme jej s kolegy jako součást teambuildignu a opravdu jsme si ho užili. Postupné odhalování stop, které vedou jedna ke druhé, vás opravdu vtáhne do hry. Personál je také skvělý jasně a srozumitelně vám napovídá, kdykoli to potřebujete, ale to neznamená, že nemusíte přemýšlet. Kdykoli bych si rád zkusil druhou místnost. Díky! :)

Customer Stories Holder Image

lasice

"Skvělý teambuildingový zážitek s kolegy!"

2014. december 15.

Návštěvou Mindmaze začala naše vánoční párty a musím říct, že lépe začít nemohla! Mindmaze byla rozhodně skvělá volba! Dobrá spolupráce mezi námi během hry nám dokázala, že jsme dobrý tým proto je podle mě MindMaze skvělou teambuildingovou aktivitou. Přestože část kolegů nebyla z výhledu na návštěvu MindMaze nadšená (protože si neuměli představit, co čekat) po skončení hry změnili názor :) Plánujeme se brzy podívat do druhé místnosti!

Customer Stories Holder Image

MeneerMatthias

"Dokonalý tembuilding"

2014. augusztus 15.

Nejzábavněji strávená hodina v Praze. Šel jsem do toho s kamarády minulý červen a nelituji ani jediné koruny, kterou jsme za to zaplatili! Na teambuilding je to naprosto perfektní, protože pokud chcete zvládnout najít Kámen mudrců do hodiny, spolupracovat prostě musíte. Milý personál vám může napovídat. MindMaze bych doporučil každému!

Customer Stories Holder Image

Robert C

"Doporučuji hrát s čistou hlavou!"

2015. május 10.

Po propařené noci si naše trojka nerozvážně rezervovala ranní hru od 10 hodin. Dostat se do budovy nám zabralo 15 minut. Nakonec jsme to zvládli a přivítal nás milý a trpělivý personál, který nám vše vysvětlil a promptně nás zamkl v místnosti Enigma. Rád bych řekl, že jsme to zvládli skvěle, jenže ve skutečnosti jsme jak trdla zmateně pobíhali po místnosti. Našli jsme důležitý svazek klíčů, ale nepoužili jej!!! Každopádně je to skvělý nápad; Rekvizity i hádanky jsou perfektně vymyšlené a skvěle zapadají jedna do druhé.

Customer Stories Holder Image

THEBFB

"I když jsem nechtěl, tak jsem si to užil!"

2015. május 11.

Byli jsme v MindMaze s Robertem C., který hru také ohodnotil 5 hvězdičkami. Bohužel ho nenapadlo nic lepšího, než nám po propařené noci zarezervovat místnost na 10 hodin ráno. Místnost Enigma jsme tedy začínali po nuceném pochodu, bez snídaně a s kocovinou. Vůbec jsem nevěděl, co čekat, a vlastně jsem ani neposlouchal instrukce, takže jsem „pány v ponorce“ nikdy nemohl najít. Nějak se nám ale povedlo z vězení uniknout. Bylo to dobré, a i když to nerad říkám, protože mě tam dovlekli násilím, byla to sranda. Důležité: pokud máte v týmu Roberta C. a zeptáte se ho, jestli ten klíč, který jste před chvílí našli, už použil, nevěřte mu, když tvrdí, že s ním nejde nic odemknout!!!

Customer Stories Holder Image

Leo B

"Pokud máte rádi Šifru mistra Leonarda, tohle si zamilujete!"

2014. június 10.

MindMaze jsem se zúčastnil s matkou a sestřenkou a moc se nám to líbilo! Hru jsem nám zarezervoval pouze na základě skvělých recenzí na TripAdvisoru. Ostatním jsem řekl jen to, že mám pro ně během návštěvy Prahy překvapení. Nakonec to bylo překvapení i pro mě, protože recenze nic neprozrazují (a to je dobře!). Tajemná aureola ještě umocnila náš zážitek. Maminka (72 let) pořád mluví o tom, jaká to byla zábava. Sestřenka se začala chytat až v polovině (asi si myslela, že jde o nějakou podivnou seanci, což byl samozřejmě nesmysl :)

Customer Stories Holder Image

Claudia M

"MindMaze bylo úžasné!"

2014. október 5.

Je mi 25 let a MindMaze jsem během návštěvy Prahy zarezervovala jako překvapení pro mou maminku (54) a mladší sestru (16). Když jsme dorazily do MindMaze, byly jsme hodně nervózní, nevěděly jsme, co čekat. Ale zaměstnanci v MindMaze byli velice příjemní a milí. Od prvního okamžiku pro nás byla Alchymistova komnata skvělou výzvou. Naprostá bomba! Nápovědy byly skvěle promyšlené a zábavné. Možná máte pocit, že potřebujete nějaké speciální schopnosti, ale není to pravda. Ve skutečnosti řešíte jen spoustu logických hádanek. Unikly jsme za 53 minut! MindMaze bylo to nejlepší, co jsme za celý den zažily! Doporučuji, abyste si dobrodružství v MindMaze zarezervovali předem, abyste měli jistotu, že budete moct zažít úplně nový druh interaktivních her.

Customer Stories Holder Image

Markyg1

"Napínavá zábava pro hráče v každém věku!"

2015. január 8.

Právě jsme dohráli MindMaze s naší středoškolskou skupinou. Rozdělili jsme se do třech týmů, takže jsme si zahráli všechny tři místnosti. Všechny skupiny zvládly uniknout, ale bylo to těsné! Žáci i učitelé se shodli na tom, že hra byla zábavná a zajímavá. Hned bychom se vrátili zpět do MindMaze a zahráli si znovu. Personál byl přátelský a pomáhal přesně v okamžiku, kdy jsme to potřebovali. MindMaze je pouze 5 minut od tramvajové zastávky.

Customer Stories Holder Image

Diana S

"Bylo to boží!"

2015. február 2.

Byla to pro nás úplně nová zkušenost. S 11letým synem a 80letou maminkou jsme se ale všichni skvěle zabavili. První výzvou bylo najít budovu, ve které MindMaze sídlí pak už stačí jen vejít do historického činžáku a sejít po točitých schodech. Hlavně pro syna byla hra jedním z nejlepších zážitků v Praze. Podařilo se nám uniknout, ale jen tak tak a díky pomoci a nápovědám, které nám poskytl náš průvodce hrou, který nás vždy nasměroval správným směrem. Nechci prozradit příliš mnoho, tak řeknu jen, že se nám to moc líbilo. O ničem podobném ve VB nevím představte si Crystal Maze v kombinaci s Harry Potterem a logickou hrou! Hodinová hra stojí 35 liber (1200 Kč) a vstup je pro 5 lidí. Pro dva je to drahé, ale pro 4 či 5 lidí je to skvělá cena.

Customer Stories Holder Image

Tim Y

"Zábava i pro starší ročníky!"

2014. március 11.

Jsme pár a rozhodně ne nejmladší pamatujeme dobu, kdy v britské televizi dávali Crystal Maze. V MindMaze jsme zažili skvělou hodinu, během níž jsme usilovně řešili hádanky některé těžší, některé lehčí. Rozhodně doporučujeme po celodenní procházce Prahou a před večeří... Určitě pak máte celou dobu o čem mluvit! Skoro jsme zvládli uniknout!

Customer Stories Holder Image

Mfquinn66

"Celá rodina se bavila!"

2015. június 28.

Celá naše desetičlenná rodina ve věku od 4 do 66 let si Alchymistovu komnatu velmi užila. Rozdělili jsme se na dvě skupiny a každá šla do jedné komnaty. Řešení hádanek nás bavilo, Tony a Rebecca nás pozorně sledovali a napovídali, když bylo třeba. Výborná zábava za skvělou cenu!

Customer Stories Holder Image

Kejani-Adventurers

"Skvělý zážitek a zábava pro celou rodinu!"

2014. június 2.

Moc jsme nevěděli, co čekat, ale o to to bylo pro celou rodinu příjemnější. Náš skoro tříletý syn si hrál s rekvizitami, zatímco dcerky ve věku devět a jedenáct let nám pomáhaly s únikem. Všichni jsme se do hry vžili a podíleli se na úspěšném úniku. Jako přestávka mezi prohlídkami historických budov, když ještě navíc venku pršelo, to bylo perfektní. Holky hned chtěly pokračovat další hrou. Těšíme se na naši další návštěvu!

Customer Stories Holder Image

joh_nath_l

"S malými dětmi úplně skvělé rozhodně doporučuji"

2014. augusztus 18.

Byla to naše první zkušenost s únikovkou a bylo to naprosto skvělé. Našim dětem (7,5 a 5) se to taky moc líbilo prohledávaly celou místnost, řešily hádanky, hledaly nápovědy a kombinovaly všechno možné. Pokud mají vaše děti rády hádanky a záhady, pohltí je to od první chvíle. Personál je skvělý, dvakrát nám poradil ve chvíli, kdy jsme byli ve slepé uličce. Bez problémů se nám podařilo z místnosti uniknout do hodiny. :) Před návštěvou se podívejte, jestli mají volno, ať nepřijdete o tuhle skvělou hru!

Customer Stories Holder Image

Sugarbundi

"Můj desetiletý syn tvrdí, že MindMaze je super!"

2014. augusztus 22.

My, rodiče, musíme souhlasit. Je to zajímavá teambuildingová aktivita, kterou rozhodně doporučuji. Měli jsme drobné problémy se zvukovými vstupy do místnosti, ale zábavu to nijak nekazilo. Až budeme příště v Praze, rádi se vrátíme do nových místností, které se právě staví. Naše průvodkyně Katka byla velmi milá a dávala nám nápovědy přesně ve chvíli, kdy jsme je potřebovali. Suma sumárum: rozhodně si to nenechte ujít.

Customer Stories Holder Image

Jennifer L

"Rodinná zábava, o které si i teenageři myslí, že je v pohodě!"

2015. április 25.

Skvělý koncept, který opravdu baví celou rodinu. Skvělý mix dovedností a napětí. Personál výborně napovídal, takže hra měla celou dobu spád, ale přitom nám neprozradil vše. Díky!

Customer Stories Holder Image

Rhys A

"Skvělá rodinná zábava na deštivé odpoledne"

2015. április 2.

Kvůli děšti a zimě nám nevyšla návštěva ZOO, a tak jsme hledali náhradní program, který by bavil jak dospělé, tak i deseti a dvanáctileté dítě. Rozhodli jsme se zkusit MindMaze a rozhodně nás nezklamalo! Skvělá “teambuildingová” zábava pro celou rodinu; při hledání stop pro řešení hádanek jsme museli spolupracovat. Měli jsme skvělý pocit dobře odvedené práce a náš desetiletý syn chtěl hned hrát další hru! Vřele doporučuji jako rodinnou zábavu i pro skupinu dospělých. Příjemné prostory, přátelský personál. Myslím, že hry akorát nejsou určeny pro velmi malé děti.

Customer Stories Holder Image

Falkirkbairn70

"Výborná zábava, když si děti chtějí odpočinout od památek"

2015. október 19.

V MindMaze jsme strávili hodinu z našeho nedávného víkendového výletu do Prahy. Hráli jsme Alchymistovu komnatu, která byla sice frustrující, ale zároveň zábavná díky naší skvělé týmové spolupráci. Dětem se to moc líbilo, navíc to pro ně byla vítaná pauza od chození po památkách.

Customer Stories Holder Image

Ingrid P

"Dobrý plán pro rodinu s dětmi"

2015. október 26.

Prahu jsem navštívil spolu s rodinou. Máme malé děti, které byly už druhý den městem unavené a chtěly zůstat v hotelu. Navštívili jsme ale tohle úžasné místo, které naprosto změnilo jejich pohled na celý výlet. Výborně jsme se bavili. Všichni jsme se aktivně podíleli na hledání “kamene mudrců.” Pražský MindMaze rozhodně doporučuji. Hlavně pokud jste na výletě s malými dětmi.

Customer Stories Holder Image

FinnFamGermany

"Skvěle strávený čas s náctiletými dětmi"

2016. április 2.

Na prvním výletě do Prahy jsem hledala zábavnou aktivitu pro sedmnáctiletou dceru a téměř patnáctiletého syna. Přihlásili jsme se jak na Enigmu, tak na Alchymistovu komnatu. Obě místnosti pro nás byly podstatně mentálně náročnější, než jsme čekali, ale zároveň jsme si je velmi užili. Personál nám skvěle napovídal, kdykoli jsme potřebovali radu. Rozhodně pražský MindMaze doporučuji všem kolegům a přátelům, protože to pro nás byl jeden z nejlepších zážitků z celého výletu!

Customer Stories Holder Image

Baytown14

"Wow...jsem z toho úplně na větvi!!!"

2014. március 20.

Já a mí přátele jsme neslyšící, takže jsme si mysleli, že hru nebudeme moct hrát kvůli zvukovým efektům. Proto jsem do Mindmaze napsal email a zjistil, že to není problém. Když jsme přišli, dali nám instrukce vytištěné, abychom si je mohli přečíst. Pak jsme prostě hráli a zvládli to. Bylo to super. Personál je velmi milý a nápomocný. Tu hru miluju, chci se vrátit a zahrát si znovu! Jen aby byla těžší! Skvělé!!!

Customer Stories Holder Image

CarlosGdt

"Znovu jsem zažil, jaké je hrát si jako dítě!"

2014. augusztus 29.

Ve čtyřech lidech jsme zkoušeli prototyp místnosti s tematikou druhé světové války. Povedlo se nám uniknout a musím říct, že to byla možná nejzábavnější hodina mého života za opravdu dlouhou dobu. Hra byla nejen skvěle vymyšlená (musel jsem oprášit hodně zapomenutých dovedností), ale i perfektní rekvizity na nás působily přesně tím dojmem, kterého chtěli autoři docílit. Personál byl velmi přátelský a zajímala ho naše odezva. Pozorně naslouchal jak našemu hodnocení, tak nápadům. Přeji jim to nejlepší. Každý, kdo si rád hraje, se bude královsky bavit ve kterékoli z místností MindMaze. Jako cizinec, žijící v Praze, bych tenhle zážitek rozhodně doporučil všem, kdo sem přijedou.

Customer Stories Holder Image

Eli O

"Skvělá úniková hra s výbornou atmosférou"

2015. május 15.

Před i po hrách od MindMaze jsme hráli jiné únikové hry, ale tyhle dvě jsou rozhodně nejlepší. Všechno je skvěle promyšlené a zařízené. Nápady i atmosféra jsou úžasné a skvěle dokreslují celý zážitek. Obecně si myslím, že místnosti jsou velmi pečlivě vytvořené, přesně tak, jak by to u únikových her mělo být. Jako první jsme hráli Alchymistovu komnatu a hned po jejím dokončení jsme si rezervovali Enigmu na další den. Rozhodně doporučujeme!

Customer Stories Holder Image

Panda-a-roulettes

"Nadstandardní úniková hra"

2015. július 18.

Ve Francii také provozujeme únikovou hru, a tak jsme se rozhodli, že si během návštěvy Prahy vyzkoušíme Enigmu v MindMaze. Enigma se hraje skvěle a je výborně vymyšlená. Zážitek nás doslova pohltil, protože jsme fyzicky manipulovali s věcmi, se kterými v běžném životě nepřijdeme do styku. Snaha o pochopení toho, jak některé věci fungují a jak je propojit, představovala vzrušující výzvu! MindMaze velmi doporučujeme. :)

Customer Stories Holder Image

Tomas R

"Skvěle vymyšlené a zajímavé"

2015. december 20.

Únikové hry hraji často, takže jsem si rád zkusil Alchymistovu komnatu i Enigmu (tato byla těžší, než Alchymista). Vše bylo na té nejlepší myslitelné úrovni

Customer Stories Holder Image

Hamza M

"Úžasný zážitek"

2016. február 22.

Perfektní zábava s přáteli. Enigma byla opravdu super musíte namáhat mozek a pracovat v týmu, abyste dosáhli cíle. Personál je skvělý, pomáhá vám a dává pozor, aby bylo všechno v pořádku. Byl to fantastický zážitek, určitě si to nenechte ujít!

Customer Stories Holder Image

Únikové hry – jedinečná zábava která utuží vztahy ve vašem týmu.

Najít teambuildingovou aktivitu, která by vyhovovala představám všech zúčastněných, není nikdy lehké. Zde je několik důvodů, proč si myslíme, že právě únikové hry mohou být tou správnou volbou.

Read the full story
Customer Stories Holder Image

Únikové hry jsou rozhodně pro každý věk!

Když lidé poprvé slyší o únikových hrách, často je napadá srovnání s Pevností Boyard. To je také důvod, proč si pak myslí, že únikové hry jsou jen pro mladé lidi. Nuže, po 2 letech provozu MindMaze a více než 20 000 návštěvnících můžu rozhodně říct, že únikové hry jsou vhodné pro každý věk!

Read the full story
Customer Stories Holder Image

Rodinná zábava o které si dokonce i teenageři myslí, že je v pohodě!

Věta z nadpisu byly jedním z komplimentů, které únikové hry MindMaze dostali a myslím, že přesně vím, co tím chtěl autor říct. Najít nějakou činnost, která bude stejně zábavná pro celou rodinu, není vůbec jednoduché. Právě únikové hry tu však můžou být trefou do černého!

Read the full story

Nabídka k sňatku

Nabídka k sňatku v MindMaze? A proč ne? Úniková hra je pro něco takového možná neočekávaným ale romantickým místem!

Read the full story

Uvězněná... na toaletě!

K tomu, že jsou lidé zamčeni v místnosti, dochází v naší únikové hře dnes a denně. Dnes však jeden z našich hostů zůstal uvězněn na toaletě!

Read the full story