Rezervuj teď!

DÁRKOVÝ POUKAZ

Přemýšlíte, čím obdarovat o vánocích své nejbližší?
Darujte jim unikátní dárek v podobě únikové hry od MindMaze!

Dárkový poukaz do MindMaze má neomezenou platnost, ale platí vždy pouze na jednu hru pro skupinu 2-5 lidí. Držitel poukazu se sám v průběhu rezervačního procesu může rozhodnout, zda si zahraje Alchymistovu komnatu, nebo Enigmu.

Cena poukazu je 1 400 kč.

Jak mohu získat svůj dárkový poukaz?

Osobní vyzvednutí

Poukaz si můžete osobně vyzvednout na naší adrese každý den (včetně víkendů) od 10:00 do 21:00.

Tyršova 1833/9, Praha 2, 120 00

Dostanete kvalitně vytištěný papírový poukaz, kterým můžete obdarovat Vaše přátele či příbuzné. Platba na místě je možná hotově nebo kartou. Přijímáme poukázky Sodexo a Up (Chéque Déjeuner).

Zaslání tisknutelné verze emailem

V případě zájmu o zaslání voucheru emailem nás prosím kontaktujte skrz kontaktní formulář na našich internetových stránkách a do zprávy uveďte “voucher emailem”. Od nás obratem obdržíte údaje pro provedení platby za voucher. Po obdržení platby Vám bude zaslán tisknutelný voucher.

V případě zaslání voucheru emailem zasíláme standardní vzhled, jelikož není možné zaslat speciální vzhled.

V tomto případě uveďte jako zprávu/poznámku pro příjemce Vaši emailovou adresu a "poukaz emailem".

Zaslání poštou

V případě zájmu o zaslání voucheru poštou nás prosím kontaktujte skrz kontaktní formulář na našich internetových stránkách a do zprávy uveďte “voucher poštou”, jméno a adresu pro doručení voucher. Od nás obratem obdržíte údaje pro provedení platby za voucher. Po připsání platby na náš účet Vám následující pracovní den pošleme poukaz poštou, na území České republiky by Vám měl dorazit do 1 až 2 pracovních dnů.

Máte dotaz?

Napište nám email nebo si vyžádejte
telefonát od nás!
contact