Únikové hry od MindMaze představují neotřelou zábavu pro velkou i malou firemní akci. Dokážeme zabavit až 50 lidí najednou. Naše hry jsou vhodné pro každou příležitost - firemní večírek, teambuilding, konferenci, narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou, a mnoho dalších.

Zajistíme vše od tématické pozvánky, welcome drinku, prostor, cateringu, profesionální zpětné vazby pro tým či speciální hru na míru. Z naší nabídky si můžete vybrat skladbu programu a ve spolupráci s námi tak vytvořit event přesně pro vás. Neváhejte si prostudovat naši online brožurku a kontaktovat nás. Rádi vám pomůžeme.

Mám zájem

Některé z mnoha spokojených firem, které nás již navštívily

“MindMaze je velmi stimulující a poutavá teambuildingová aktivita! Náš tým si hru užil tak moc, že jsme o ní v průběhu následující večeře nedokázali přestat mluvit. Vřele doporučujeme!”

Petr Faltejsek

GM, Colgate-Palmolive Česká a Slovenská Republika

“Navštíveno jako teambuilding, v podstatě má druhá úniková hra. Povedené prostředí i úkoly. Hezká zkušenost!”

Sarka K

from TripAdvisor

“Perfektní zážitek s týmem o 12 lidech jsme vyrazili celkem 4x do stejné komnaty (4 skupiny). Všichni jsme se ven dostali v rozmezí od 55 do 75 min (jedna skupinka se nám tam trochu zamotala :)). Všichni jsme se skvěle pobavili, určitě doporučuju. Úkoly jsou těžké, ale splnitelné a když si nevíte rady, tak si řeknete o nasměrování :) fakt super hra”

Jakub M

from TripAdvisor

Ideální teambuilding! Toto byla moje 3. úniková mistnost a líbila se mi ze všech nejvíc. Měli jsme moc dobrého průvodce a uvaděče. Hádanky byly propracované a logické, některé lehčí, jiné těžší. Hlavně chválím, že místnost byla po technické stránce skvěle zvládnutá - vše fungovalo, nebyla třeba hrubá síla, hádanky nešly vyřešit "sledováním drátů" a pod. Super zábava!

zuzihaj

from TripAdvisor