Pro partnery

Proč s námi spolupracovat?

Hledáte v Praze poskytovatele aktivit?

Větším skupinám MindMaze nabízí únikové hry a jim podobné teambuildingové aktivity, např. přenosnou hru nebo zábavnou hru po městě, která hráče provede po pražských památkách. V posledních 6 letech jsme spolupracovali s velkou řadou cestovních agentur, firem a event organizátorů a nasbírali jsme tak nespočet zkušeností a spokojených klientů.

Máme více než 2600 pozitivních recenzí na portálu TripAdvisor a jsme jedním z nejlepších poskytovatelů únikových her v Praze. V lednu 2020 se naše hra Galactic Pioneers umístila na 46. místě v žebříčku 50 nejlepších únikových her na světě. 

Pro koho jsou naše únikové hry vhodné?

Pro malé, střední a větší skupiny. Naše hry může hrát až 30 lidí najednou (5-6 hráčů v jedné herní místnosti) a až 240 lidí v rámci několika kol v průběhu celého dne. Únikové hry jsou velice populární pro svou všestrannost, hravost, zapojení představivosti a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

V tuto chvíli nabízíme čtyři rozdílné herní scénáře, od Alchymistovy komnaty zasazené v 16. století po high-tech vesmírné dobrodružství z budoucnosti - Galactic Pioneers. Naše hry se nachází na Praze 2, tedy v docházkové vzdálenosti od centra Prahy.   

Podívat se na hry

Máte velkou skupinu, pro kterou sháníte aktivitu, která vám padne do rozpočtu?

Připravíme vám program ušitý na míru, včetně občerstvení

Cestovním agenturám, pořadatelům eventů a dalším partnerům nabízíme zajímavou spolupráci na bázi provizí.

Pro školy, teambuildingy a velké skupiny rádi připravíme nabídku na míru.

Kontaktujte nás