Pro partnery

Proč s námi spolupracovat?

Hledáte v Praze poskytovatele aktivit?

Větším skupinám MindMaze nabízí únikové hry a jim podobné teambuildingové aktivity, např. přenosnou hru nebo zábavnou hru po městě, která hráče provede po pražských památkách. V posledních 6 letech jsme spolupracovali s velkou řadou cestovních agentur, firem a event organizátorů a nasbírali jsme tak nespočet zkušeností a spokojených klientů.

Máme více než 2600 pozitivních recenzí na portálu TripAdvisor a jsme jedním z nejlepších poskytovatelů únikových her v Praze. V lednu 2020 se naše hra Galactic Pioneers umístila na 46. místě v žebříčku 50 nejlepších únikových her na světě. 

Pro koho jsou naše únikové hry vhodné?

Pro malé, střední a větší skupiny. Naše hry může hrát až 30 lidí najednou (5-6 hráčů v jedné herní místnosti) a až 240 lidí v rámci několika kol v průběhu celého dne. Únikové hry jsou velice populární pro svou všestrannost, hravost, zapojení představivosti a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

V tuto chvíli nabízíme čtyři rozdílné herní scénáře, od Alchymistovy komnaty zasazené v 16. století po high-tech vesmírné dobrodružství z budoucnosti - Galactic Pioneers. Naše hry se nachází na Praze 2, tedy v docházkové vzdálenosti od centra Prahy.   

Máte velkou skupinu, pro kterou sháníte aktivitu, která vám padne do rozpočtu?

Připravíme vám program ušitý na míru, včetně občerstvení

Cestovním agenturám, pořadatelům eventů a dalším partnerům nabízíme zajímavou spolupráci na bázi provizí.

Pro školy, teambuildingy a velké skupiny rádi připravíme nabídku na míru.