Bezpečnost a zdraví jsou naší prioritou! Zde si můžete prohlédnout opatření, které dodržujeme v návaznosti na nařízeních spojených s onemocněním COVID-19.

Máme otevřeno!
Přijďte se odreagovat do našich
únikových her a #HrajteBezpecne!

Rezervovat únikovou hru!

Hodnocení 5.0 z 5 hvězdiček dle 2000 recenzí na stránkách TripAdvisor.

UŽIJTE SI HRU BEZPEČNĚ!

Bezpečnost a zdraví jsou naší prioritou! Nově proto v návaznosti na COVID-19 zavádíme opatření, které nám pomohou zajistit čisté a bezpečné prostředí pro všechny, kdo si chtějí užít naše hry.

V souladu s vládními nařízeními požadujeme po všech zaměstnancích i hráčích, aby nosili po dobu návštěvy roušku. Mějte prosím na sobě roušku, která zakrývá nos i ústa. Pokud někdo dorazí bez roušky, jsme schopni poskytnout roušku z našich zásob.

Desinfikujte si prosím ruce před i po hře, desinfekci najdete na recepci. Dále Vám doporučujeme použít jednorázové rukavice, které pro Vás taktéž máme nachystané na recepci.

Pokud můžete, plaťte prosím kartou. Bezkontaktní terminály jsou k dispozici na obou našich pobočkách.

Pravidelně čistíme a desinfikujeme hry a ostatní prostory (recepci, záchody atd.) po každé hře. Mezi hrami necháváme otevřená okna a zapnutou ventilaci, aby došlo k co největší výměně vzduchu.

Žádáme Vás o dodržení doporučované bezpečné vzdálenosti 2 metry od našich zaměstnanců. Naše recepce poskytuje dostatek prostoru i k oddělení hráčů z různých skupin.

Naše záchody rovněž splňují přísnější hygienická opatření: antibakteriální mýdlo, jednorázové utěrky a desinfekční sprej sloužící k desinfikaci prkénka a dalších míst před jejich použitím. Záchody také celkově čistíme častěji.

Vzhledem ke všem těmto opatřením považujeme naše hry za bezpečnou zábavu pro Vás a Vaše kamarády či rodinu (pokud nevykazujete příznaky nemoci). V případě, že se necítíte zdraví, odsuňte prosím termín hry na později, v zájmu bezpečnosti Vás i ostatních.

Pokud byste chtěli získat jakékoliv další informace ohledně bezpečnosti či hygieny, kontaktujte prosím našeho obchodního ředitele,
pana Davida Havla. Email: david.havel@mindmazeprague.com, tel: +420 775 926 611.

Únikové hry

Top Escape Room 2019
Informace o misi
Balbínova 32, Praha 2
Informace o misi
Balbínova 32, Praha 2
Informace o misi
Tyršova 9, Praha 2

Firemní akce

Poukazy

DÁRKOVÝ POUKAZ

Už žádné ponožky a nesmyslné dárky! Překvapte rodinu, přátele či kolegy dárkovým poukazem na únikovou hru od MindMaze!

Darujte zážitek! * Personalizujte ho! * Použijte ho kdykoliv!

Cena poukazu na Alchymistovu komnatu nebo Enigmu je 1490 Kč.
Cena poukazu na hru Galactic Pioneers nebo Nautilus je 2090 Kč.

Chci poukaz!

Teambuilding

Máte někdy chuť strčit svého šéfa či kolegy pod zámek? Zavřete je v únikových hrách od MindMaze!

Časová tíseň, řešení problémů, potřeba komunikace a spolupráce – že to znáte z každodenního života? Ale prostředí je velmi odlišné!

Vstupte jako skupina a odejděte jako tým! To nejlepší řešení pro Váš teambuilding!

Mám zájem!

CENA & PLATBA

MindMaze únikové hry jsou k mání již od 1290 CZK/tým.
Přesnou cenu najdete na stránce vybrané únikové hry.

V ceně je zahrnuta 21% DPH.

Uhradíte na místě po skončení hry

Hotově
Kartou
Poukázkou

Pokud máte k dispozici dárkový poukaz s kódem, můžete ho použít v průběhu rezervačního procesu.

O ČEM JSOU ÚNIKOVÉ HRY?

Přijďte si zahrát naše živé interaktivní únikové hry! Zamčeni v místnoti budete mít pouhých 60 minut na únik. V této hře je mnoho v sázce a čas neúprosně běží!

Dostat se ven z místnosti ale není tak snadné! Rozklíčujte šifry, vyřešte hádanky a rébusy. Použijte i zdánlivě nepodstatné předměty, abyste dokončili hru.

Vyzvěte přátele! Rezervujte si 2 nebo 3 únikové místnosti zároveň a soupeřte, kdo unikne nejrychleji!

Jste připraveni zažít dobrodružství?
Zvládnete z místnosti uniknout včas?

ČASTÉ DOTAZY

Je pro hru vyžadována znalost určitého jazyka?

Před a během hry můžete s herními instruktory komunikovat v českém a anglickém jazyce. Hry Alchymistova komnata a Enigma znalost jakéhokoli jazyka nevyžadují. Pro hru Galactic Pioneers je potřeba český, nebo anglický jazyk.

Mohu změnit datum a/nebo čas rezervace?

Ano, můžete. Ozvěte se nám přes e-mail, nebo nám zavolejte.

Je možné hrát v týmu o 6 (a více) hráčích?

Na základě zkušeností věříme, že optimální počet hráčů pro hry Alchymistova komnata a Enigma je 2-5 a pro hru Galactic Pioneers 3-6. Pokud si však budete přát hrát s jedním hráčem navíc, možné to je. Více hráčů v jedné místnoti ale nedoporučujeme. Vzhledem k omezenému prostoru by se tým mohl cítit stísněně a spolupráce by nebyla dostatečně efektivní. Pokud je Vás tedy více, nejlepším řešením je rozdělit se do 2 či 3 menších skupinek a ve stejnou dobu hrát ve vícero místnostech.

Naši partneři