Stále více a více lidí dnes pracuje z domova. A zatímco mít na dálku týmovou poradu není problém, organizace teambuildingu je mnohdy oříšek. Víme, jak důležité je, aby se kolegové vzájemně dobře znali, a jaký vliv to má na týmovou pohodu a výkon. Proto jsme v MindMaze vytvořili online teambuilding, díky kterému si můžete společně užít zábavu, ikdyž nejste na jednom místě.

Z velké skupiny spolupracovníků vytvoříme menší týmy o 4-5 hráčích. Tyto týmy pak proti sobě na čas soutěží v různorodých zábavných úkolech. Všechny úkoly jsou navržené tak, aby podporovaly komunikaci a spolupráci. K dispozici je tak online platforma, která hráče vybízí k diskuzi a sdílení nápadů. Výsledky všech týmů jsou veřejné a po každém kole se aktualizují, což probouzí zdravou soutěživost. Náš online teambuilding je sestaven tak, aby zábavným a vtipným způsobem zdůraznil význam týmové spolupráce.

Díky online formátu se mohou hráči připojit odkudkoliv na světě - z jiného města nebo kontinentu. Teambuildingu se tak mohou konečně zúčastnit i vaši vzdálení kolegové! Hra je dostupná v češtině i angličtině.

Přečtěte si, jak jsme v MindMaze vytvořili a následně pořádali první online teambuilding na zakázku. Dozvíte se více o této události, organizační detaily a zpětnou vazbu od prvních hráčů. Číst dále
Mám zájem