Již více než 7 let poskytuje MindMaze nejrůznější týmové aktivity. Nabízíme širokou škálu aktivit od únikových her, VR, online týmové výzvy pro týmy po celém světě, venkovní hru v centru Prahy spojenou s poznáním města a další outdoorová dobrodružství.

Poskytujeme únikové hry pro malé týmy o 3-6 hráčích, ale i pro skupiny okolo 50 osob a více.

Dokážeme zařídit catering a nápoje pro vaše týmy, na míru vytvořené pozvánky nebo originální odměny pro vítěze.

Potřebujete něco jiného? MindMaze dokáže zorganizovat dokonalý teambuilding přesně tak, jak potřebujete. Kontaktujte nás s podrobnostmi ohledně vaší akce a vyžádejte si cenovou nabídku!

Nabízíme celkem 6 místností ve 3 pobočkách v centru Prahy! U nás může hrát v jeden čas najednou až 30 osob.

Více

Naše přenosná únikovka dorazí za vámi. Hra zabaví 8-25 osob a zaměstná je na maximálně hodinu a půl.

Více

Vyvinuli jsme zábavnou online hru, která dokáže spojit dohromady i velice vzdálené týmy. Tato hra umožňujte takřka neomezenému počtu osob hrát a soutěžit.

Více

Vstupte do virtuálních světů! Naše společnost vám může tento jedinečný a unikátní zážitek zprostředkovat!

Více

Vezmeme vás na procházku magickým centrem Prahy, během které vám ukážeme slavné i méně známé skvosty města a zároveň budete řešit hádanky a rébusy.

Více

Pojďme vyrazit ven a protáhnout těla! Tuto aktivitu pro vás dokážeme připravit jako soutěž na jednom místě nebo jako procházku se zastávkami.

Více
Mám zájem

Některé z mnoha spokojených firem, které nás již navštívily

“MindMaze je velmi stimulující a poutavá teambuildingová aktivita! Náš tým si hru užil tak moc, že jsme o ní v průběhu následující večeře nedokázali přestat mluvit. Vřele doporučujeme!”

Petr Faltejsek

GM, Colgate-Palmolive Česká a Slovenská Republika

“Navštíveno jako teambuilding, v podstatě má druhá úniková hra. Povedené prostředí i úkoly. Hezká zkušenost!”

Sarka K

from TripAdvisor

“Perfektní zážitek s týmem o 12 lidech jsme vyrazili celkem 4x do stejné komnaty (4 skupiny). Všichni jsme se ven dostali v rozmezí od 55 do 75 min (jedna skupinka se nám tam trochu zamotala :)). Všichni jsme se skvěle pobavili, určitě doporučuju. Úkoly jsou těžké, ale splnitelné a když si nevíte rady, tak si řeknete o nasměrování :) fakt super hra”

Jakub M

from TripAdvisor

Ideální teambuilding! Toto byla moje 3. úniková mistnost a líbila se mi ze všech nejvíc. Měli jsme moc dobrého průvodce a uvaděče. Hádanky byly propracované a logické, některé lehčí, jiné těžší. Hlavně chválím, že místnost byla po technické stránce skvěle zvládnutá - vše fungovalo, nebyla třeba hrubá síla, hádanky nešly vyřešit "sledováním drátů" a pod. Super zábava!

zuzihaj

from TripAdvisor