Teambuilding

Unikátní výzva pro Vaše kolegy, aby přemýšleli a jednali jako tým.

Hledáte aktivity pro stmelení Vašeho firemního kolektivu, nebo unikátní nápad na teambuildingové hry? Dle více než 2000 recenzí na portálu TripAdvisor jsme jednou z nejlépe hodnocených únikových her v Praze.

ÚNIKOVÉ HRY

Počet hráčů
Hry Alchymistova komnata a Enigma jsou navržené pro skupiny o 2–5 hráčích (na přání až 6 hráčích), zatímco hra Galactic Pioneers je vhodná pro 3–6 hráčů. V jednu chvíli tak může hrát až 21–24 lidí. Plánujete-li akci pro ještě více lidí, je potřeba zarezervovat více herních časů.

Rozpis her
Jedna hra trvá 60 minut a po každé hře následuje 30 minutová pauza. Konkrétní herní časy najdete v rozpisu her.

Adresy
Momentálně máme otevřené 4 herní místnosti na dvou od sebe nedaleko vzdálených místech: hry Alchymistova komnata a Enigma (celkem 3 herní místnosti) se nachází na adrese Tyršova 9, Praha 2. Hru Galactic Pioneers najdete na Balbínova 32, Praha 2.

Cena
Cena zahrnuje 21% DPH.
Cena za hru Alchymistova komnata a Enigma je 1200 CZK / 2 hráči a 1400 CZK / 3–5 hráčů.
Cena za hru Galactic Pioneers je 1790 CZK / 3–4 hráči a 1890 CZK / 5–6 hráčů.

Některé z mnoha spokojených firem, které nás již navštívily

“MindMaze je velmi stimulující a poutavá teambuildingová aktivita! Náš tým si hru užil tak moc, že jsme o ní v průběhu následující večeře nedokázali přestat mluvit. Vřele doporučujeme!”

Petr Faltejsek

GM, Colgate-Palmolive Česká a Slovenská Republika

“Navštíveno jako teambuilding, v podstatě má druhá úniková hra. Povedené prostředí i úkoly. Hezká zkušenost!”

Sarka K

from TripAdvisor

“Perfektní zážitek s týmem o 12 lidech jsme vyrazili celkem 4x do stejné komnaty (4 skupiny). Všichni jsme se ven dostali v rozmezí od 55 do 75 min (jedna skupinka se nám tam trochu zamotala :)). Všichni jsme se skvěle pobavili, určitě doporučuju. Úkoly jsou těžké, ale splnitelné a když si nevíte rady, tak si řeknete o nasměrování :) fakt super hra”

Jakub M

from TripAdvisor

Ideální teambuilding! Toto byla moje 3. úniková mistnost a líbila se mi ze všech nejvíc. Měli jsme moc dobrého průvodce a uvaděče. Hádanky byly propracované a logické, některé lehčí, jiné těžší. Hlavně chválím, že místnost byla po technické stránce skvěle zvládnutá - vše fungovalo, nebyla třeba hrubá síla, hádanky nešly vyřešit "sledováním drátů" a pod. Super zábava!

zuzihaj

from TripAdvisor