Teambuilding

Unikátní výzva pro Vaše kolegy, aby přemýšleli a jednali jako tým.

Hledáte aktivity pro stmelení Vašeho firemního kolektivu, nebo unikátní nápad na teambuildingové hry? Dle více než 1500 recenzí na portálu TripAdvisor jsme nejlépe hodnocenou únikovou hrou v Praze.

Hry jsou optimalizovány pro 2-5 hráčů, lze se však domluvit i na šestičlenné skupině. V současnosti máme v provozu celkem 3 herní místnosti.

V jeden časový úsek si tedy u nás může zahrát maximálně 15 – 18 lidí. Plánujete-li akci či teambuilding pro víc lidí, je potřeba rezervovat víc časových úseků (více kol).

Jedna hra trvá 60 minut po každé hře následuje 30 minutová pauza. Rozpis her pro každý den najdete v níže uvedené tabulce.

Cena za zážitkovou únikovou hru je 1200 Kč pro skupinu 2 lidí a 1400 Kč pro skupinu 3-5 lidí (včetně 21% DPH).

Některé z mnoha spokojených firem, které nás již navštívily

“MindMaze je velmi stimulující a poutavá teambuildingová aktivita! Náš tým si hru užil tak moc, že jsme o ní v průběhu následující večeře nedokázali přestat mluvit. Vřele doporučujeme!”

Petr Faltejsek

GM, Colgate-Palmolive Česká a Slovenská Republika

“Navštíveno jako teambuilding, v podstatě má druhá úniková hra. Povedené prostředí i úkoly. Hezká zkušenost!”

Sarka K

from TripAdvisor

“Perfektní zážitek s týmem o 12 lidech jsme vyrazili celkem 4x do stejné komnaty (4 skupiny). Všichni jsme se ven dostali v rozmezí od 55 do 75 min (jedna skupinka se nám tam trochu zamotala :)). Všichni jsme se skvěle pobavili, určitě doporučuju. Úkoly jsou těžké, ale splnitelné a když si nevíte rady, tak si řeknete o nasměrování :) fakt super hra”

Jakub M

from TripAdvisor

Ideální teambuilding! Toto byla moje 3. úniková mistnost a líbila se mi ze všech nejvíc. Měli jsme moc dobrého průvodce a uvaděče. Hádanky byly propracované a logické, některé lehčí, jiné těžší. Hlavně chválím, že místnost byla po technické stránce skvěle zvládnutá - vše fungovalo, nebyla třeba hrubá síla, hádanky nešly vyřešit "sledováním drátů" a pod. Super zábava!

zuzihaj

from TripAdvisor