Kouzla téměř vymizela z našeho světa. Stojí za tím podlá organizace zvaná Liga stínů, která se zmocnila všech magických předmětů, které kdy existovaly. Liga po celá staletí horečně pracovala na jejich získání jen proto, aby posílila svou vlastní moc a vliv!

Nyní však přišla chvíle magii zachránit! Vaším úkolem je proniknout do tajné skrýše Ligy stínů a získat legendární magický předmět zvaný Arcanum. Nikdo přesně neví, jak vypadá a jaké schopnosti má, ale proroctví říká, že může uvolnit veškerou magii zpět do světa! Ovšem rituál uvolnění magie je možné provést pouze během jedné hodiny a to jednou za 250 let, konkrétně ve chvíli, kdy nastane správná konstelace hvězd. A ta se právě blíží! Pospěšte! Pokud vám dojde čas, magie bude ztracena další stovky let.

POZOR: Pro hru je potřeba znalost českého, nebo anglického jazyka.

Všední dny do 18:00 (v úterý celý den):
1590 Kč pro 2 - 3 hráče
1890 Kč pro 4 - 6 hráčů
Všední dny od 18:00 (s výjimkou úterý) a víkendy:
1890 Kč pro 2 - 3 hráče
2090 Kč pro 4 - 6 hráčů

Všichni jsme slyšeli legendy a mýty o magických předmětech, jako je Excalibur, Pandořina skříňka nebo Kopí osudu. Tyto kouzelné předměty nyní existují pouze v pohádkách, protože magie z našeho světa téměř vymizela a my jsme na ně postupem času začali zapomínat. A to je přesně to, co Liga stínů chce! Po celá staletí horečně pracovala na získání všech magických objektů do svého vlastnictví jen proto, aby posílila svou vlastní moc a vliv!

Nyní však nastal čas magii osvobodit! Vaším úkolem je proniknout do tajného úkrytu Ligy a získat legendární magický objekt zvaný Arcanum. Pouze vůdci kultu přesně vědí, jak vypadá a jaké jsou jeho schopnosti, ale pověst praví, že může znovu osvobodit veškerou magii! Ovšem rituál uvolnění magie je možné provést pouze během jedné hodiny jednou za 250 let, tedy ve chvli, kdy nastane správná konstelace hvězd. A ta se právě blíží! Pospěšte! Pokud vám dojde čas, magie bude ztracena na další stovky let.

Rezervovat!